Dining Concept

Nezapomenutelné gastronomické zážitky v úžasném stylovém prostředí spojené s exkluzivitou, krásnou atmosférou, dokonalostí a neustálým objevováním nových chuťových dimenzí. Vše pod taktovkou špičkových kuchařů v čele s oceňovaným šéfkuchařem Davidem Šaškem.

Dining Concept představuje zážitek nejen pro chuťové buňky. Sofistikovaná luxusní gastronomie se vyznačuje vynikající kvalitou jídel, precizním servisem, úchvatným prostředím s neopakovatelnou atmosférou. Každý pokrm je pečlivě připravován z vybraných ingrediencí, zahrnujících čerstvé sezónní produkty a vynikající suroviny. Špičkoví kuchaři v čele s oceňovaným šéfkuchařem Davidem Šaškem se zaměřují na detaily a inovativní kombinace, aby vytvořili pokrmy, které svým vzhledem, chutí a texturou překypují elegancí a originalitou. 

Podniky Dining Concept jsou místem, kde hosté mohou prožít nezapomenutelný gastronomický zážitek, který je spojen s exkluzivitou, dokonalostí a neustálým objevováním nových chuťových dimenzí, to vše v úžasném stylovém prostředí.

MOLO
Restaurant

Výjimečný projekt na břehu Lipna, který vám učaruje svou architekturou, standardem služeb a v neposlední řadě i špičkovou gastronomií z řemeslné dílny šéfkuchaře Davida Šaška. K tomu budete uchváceni panoramatickými výhledy na západ slunce odrážející se na jezerní hladině.

Restaurant
Červená Lhota

Restaurant se nachází přímo naproti zámku Červená Lhota v krásné historické, památkově chráněné budově. Hosté si tak mohou vychutnat jídlo v neopakovatelné atmosféře s přímým výhledem na půvabný zámek. Momentálně probíhá rekonstrukce a restaurace dočasně funguje v omezeném provozu.

Cafe du lac
MOLO Lipno

Ochutnejte typickou francouzskou cukrařinu, která vzniká za použití těch nejkvalitnějších surovin jako je výběrová čokoláda, značková ovocná pyré nejvyšší kvality nebo Piemontské lískové ořechy.

Bistro
MOLO Lipno

Příjemné a útulné místo s originálním designem propojeným s místním folklorem. Bistro svým ležérnějším charakterem přímo vybízí k posezení s přáteli nad skvělou snídaní s výhledem na lipenské jezero.