Restaurant
Červená Lhota

Přímo naproti známému zámku Červená Lhota, kde Jiřík zpíval Zlatovlásce na lodi, se nachází stejně pohádkový Restaurant Červená Lhota. Svým hostům nabídne možnost vychutnat si nejen sezonní menu, ale také ničím nerušený výhled na zámek.

V restauraci si můžete vybrat z á la carte menu, tým kuchařů vám ale s radostí připraví i romantickou snídani . Navíc můžete využít netradiční nabídku služeb Restaurantu Červená lhota, vypůjčit si piknikový koš s pochutinami a vyrazit vstříc zámeckému okolí na svačinu. A pokud vás okolí Červené Lhoty zaujme natolik, že zatoužíte i po pohádkové svatbě, i to je možné. Restaurant Červená Lhota je připravena zajistit Vám veškerý svatební servis.

Upozornění: po dobu rekonstrukce otevřeno v omezeném provozu (bistro, domácí zmrzlina, parkoviště).

Restaurace

Restaurace je umístěna v budově, která je památkově chráněna, a to nabízí klientům možnost vychutnat si výborné  jídlo v neopakovatelné atmosféře s přímým výhledem na zámek. Náš kuchařský tým pro vás připravil krátké sezónní menu. Jsme restaurací, kde naleznete ten správný požitek z jídla i atmosféry restaurace.

Svatby

Svatba je jedna z těžko opakovatelných událostí ve Vašem životě, proto by měla být zajištěna tak, aby se pro Vás i Vaše hosty stala nezapomenutelným zážitkem, na který budete všichni celý život vzpomínat. Červená Lhota Restaurant je připravena zajistit Vaši svatbu včetně kompletního svatebního servisu.