Château Concept

Citlivě zrekonstruované zámky se proměnily v exkluzivní nadčasová místa, spojující krásu historie s moderními technologiemi a prvotřídním gastronomickým servisem, přinášející hostům jedinečný zážitek plný elegance a šarmu minulých dob.

Unikátní zámecké komplexy konceptu Château spojují kouzlo dávných časů s pohodlím moderně a citlivě zrekonstruovaných nádherných luxusních interiérů.

Vysoké stropy, velká okna s výhledem do překrásných zahrad, uklidňující okolní příroda ale též vybrané současné umění či moderní technologie - to vše čeká na návštěvníky VIP akcí, prezentací luxusních produktů či firemních setkání.

Château
Clara Futura

Zámecký komplex Château Clara Futura poskytuje jedinečné prostředí pro exkluzivní prezentační a VIP akce, propojující původní dobové prvky s unikátní moderní architekturou. Technologiemi nabitý a přívětivý prostor poskytuje perfektní zázemí pro nerušený průběh nezapomenutelných setkání.

Château
Mitrowicz

Jedinečný zámek z roku 1565  je krásným romantickým místem s neopakovatelným geniem loci. Nachází se na břehu řeky Lužnice v blízkosti Týna nad Vltavou. V zámku se nacházejí cenné unikátní fresky. Ve druhém patře se pak nachází moderně koncipované ubytování. Objekt momentálně prochází další rekonstrukcí.

Château
Mostov

V současné době připravujeme projekt rekonstrukce zámku Mostov a přilehlého zámeckého parku zasazeného v meandru řeky Ohře.