MOLO
Lipno Resort

Molo Lipno je výjimečný projekt na břehu Lipna, který v sobě snoubí jedinečnou atmosféru, širokou nabídku služeb i špičkovou gastronomii.

Resort nabízí hned několik gastronomických podniků: unikátní MOLO Restaurant, kde kouzlí šéfkuchař David Šašek, nad ním se nachází střešní bar MOLO Bar&Grill, na břehu pak můžete navštívit kavárnu ve francouzském stylu - Cafe du lac a MOLO Bistro, příjemné a útulné místo s originálním designem, které svým ležérnějším charakterem přímo vybízí k posezení s přáteli nad skvělou snídaní s výhledem na lipenské jezero.

Součástí resortu je i apartmánový komplex MOLO Lipno Residence, který v budoucnu doplní ještě vznikající Hotel MOLO Lipno.

MOLO
Restaurant

Zážitková gastronomie na vlnách lipenského jezera. Jedinečnost prostředí, chutí a servisu. Restaurant, který je součástí nejdelšího vyhlídkového mola ve střední Evropě, zaručí nevšední zážitek z gastronomie. Panoramatické výhledy a přímořská atmosféra podtrhují autentické pokrmy z řemeslné dílny šéfkuchaře Davida Šaška. Nechte se zlákat. Nadchneme Vás.

MOLO
Bar&Grill

Střešní bar, kde si dáte skvělý osvěžující drink ale také výbornou rybu, zeleninu či maso připravené na výjimečném X- Oven grilu. Jednoduchá úprava, skvělá chuť a čerstvost. Místo vznášející se vysoko nad hladinou Lipna, kde se chcete zastavit na originální koktejl, oběd nebo večeři v neformálním, uvolněném stylu. Relaxovat a kochat se pohledem na nekončící horizont hladiny jihočeského moře a okolních lesů. Nechybí i pestrá nabídka Champagne, které si v našem prostoru vychutnáte naplno.

Cafe du lac
MOLO Lipno

Prostor, ve kterém budete mít pocit, že jste se z vaší dovolené na Lipně na chvilku přenesli do designově odvážné, butikové cukrárny uprostřed Saint Tropez či Paříže. Všemi smysly zažijete moderní francouzskou cukrařinu, originální dezerty řemeslné výroby od cukrářského týmu, pod vedením Michaely Fürstové. Atmosféru svou jiskrou dokreslí bublinky růžového šampaňského. Santé!

Dezerty řemeslné výroby

Dezerty jsou připraveny na bázi lehkých pěn z autentické mayské čokolády, či z prémiových čokolád VALRHONA, MICHEL CLUIZEL. Nechybí madagaskarská vanilka a ovocná pyré nejvyšší kvality, domácí pralinky a tabulková čokoláda vlastní výroby.

Káva dělá den

V Cafe du Lac dbáme na výběr kvalitní kávy Tonino Lamborghini. Rádi Vám nabídneme i výběrovou filtrovanou kávu z prémiových českých a zahraničních pražíren, např. Doubleshot, Kmen, The Barn nebo Coffee Collective.

Řemeslná zmrzlina

Zmrzlinu si sami mícháme z čerstvých ingrediencí přímo ve výrobně. Používáme výhradně čerstvá ovocná pyré, prémiové ořechy a madagaskarskou vanilku.

Sladké potěšení z cafe du lac i u vás doma

Pro Vaše slavnostní příležitosti, ale i všednodenní radosti Vám dezerty, narozeninové dorty, řemeslné croissanty či kváskové koláče připravíme do krabičky s sebou. Objednávejte telefonicky minimálně týden dopředu.

Bistro
MOLO Lipno

Příjemné a útulné místo s originálním designem, evokující světová luxusní horská střediska. Pocitově bude mít tento podnik ležérnější charakter a bude přímo vybízet jako místo na skvělou snídani, oběd, či večeři. Ideální místo pro rodinná setkání a posezení s přáteli. Bude nabízet řemeslnou, chutnou domácí kuchyni v duchu „výborné jídlo za odpovídající cenu“. Úzká nabídka, zaměřená na kvalitu a čerstvost. Využívat zde chceme více produktů převážně z místních farem, jako jsou ryby, hovězí a zeleninu. Tento prostor bude zdobit i nevšední designová vinotéka se škálou pečlivě vybraných vín. Nebudou chybět ani autentická vína od špičkových vinařů.

Ráno se zde budou odehrávat v plném rozsahu snídaně s originální nabídkou. Následují obědy a večeře. Přes den ideální volba si sem jen tak zajít na sklenku vína s talířkem čerstvě krájené sušené šunky a sýru a najít zde útočiště před letním sluncem, či naopak větrnou lipenskou zimou. Vychutnávat si jídlo, atmosféru a přitom se kochat útulným prostředím, interiérem a krásným výhledem na okolní zeleň a jezero.

Horní část prostoru bude disponovat malou prodejní bottegou, kde si hlavně hosté budou moci koupit již hotové jídlo s sebou. Nabídku budou primárně tvořit oblíbené domácí pomazánky, polévky a omáčky k pohodlnému rychlému dodělání doma, nebo na apartmánu. Tato jídla boudou k uchovávání v chladu (do 5°C) s budou mít trvanlivost do 5 dnů. Budou též ideální, jako rychle připravitelná večeře po návratu domů z Lipna. Bottega bude zároveň sloužit i jako neformální prostor, kde si sednou kolemjdoucí a cyklisté na rychlé espresso, kávou s sebou, nebo malý snack. Každý den bude též na filtru připravena prémiová jednodruhová káva z lokálních řemeslných pražíren, jako Doubleshot nebo Kmen.

MOLO
Lipno Residence

Dovolená a odpočinek nejen pro milovníky designu, v horském stylu na břehu Lipna, nejvýše položeného a největšího jezera v České republice. Zde zažijte chvíle plné ticha, obklopeni malebnou krajinou podhůří Šumavy a načerpáte sílu z vůně lesů a luk chráněného území Zeleného pásu Evropy. Lipenské jezero, čistá šumavská příroda a mnoho volnočasového vyžití, které oblíbená destinace Lipno nabízí. Vše na dosah a v naprostém pohodlí. 

MOLO Lipno Residence, luxusní apartmánový dům, se nachází v centru oblíbené destinace Lipna nad Vltavou. V designových apartmánech MOLO Lipno Residence získáte soukromí a volnost, kterou na své dovolené oceníte. Samozřejmostí je kvalitní Wi-Fi v celé residenci, služby recepce a concierge. 

Na břehu Lipenského jezera se budete probouzet za zvuku cinkání stěžní, ozývajícího se z nedalekého jachetního přístavu Marina Lipno. Jachting to je životní styl, stejně jako design. Pro Vaše chvíle na vlnách jihočeského moře jsou zde k zapůjčení plachetnice s různou velikostí oplachtění. Na Lipně sezona nikdy nekončí. Jakmile mráz dovolí, jezero nabídne nejdelší bruslařskou dráhu, Skiareál Lipno 12.5. km sjezdovek a za výhledy až na rakouské Alpy, na vyhlídkovou věž Stezku korunami stromů se vydáte celoročně. Jedinečné dětské hřiště, Království lesa ocení od jara do podzimu Vaši nejmenší. Cyklo-in-line stezka okolo jezera a je stoprocentně bez kopců a cestou na nejvýše položený hrad Vítkův hrádek Vám síly dodá elektrokolo z půjčovny INTERSPORT Rent.  Lipno si zamilujete. 

Nad hladinu jezera se budete vracet ve kteroukoliv denní dobu. Lipno má nový unikát, jedinečné 150 metrů dlouhé vyhlídkové molo a MOLO Restaurant. Zážitková gastronomie v kombinaci s designovým prostředím a posezením nad vodní hladinou lipenského jezera je v republikovém měřítku něčím nevídaným.