Penzion Labyrint
Český Krumlov

Pension Labyrint nabízí jedinečné ubytování přímo v centru magického Českého Krumlova. Skládá se ze tří samostatných budov zasazených do skály na břehu řeky Vltavy, v jedné z nejstarších ulic Českého Krumlova. Díky své lokaci pension nabízí jedinečný a nezapomenutelný výhled na řeku, zámek a blízké okolí.

Hosté se mohou ubytovat v celkem sedmi plně vybavených pokojích různých kategorií včetně prostorného apartmánu s kuchyní. Penzion nabízí svým hostům snídaně na pokoj a atmosféru historické části města. Jestliže si chcete Český Krumlov vychutnat naplno, v Labyrintu budete v centru dění.

Poloha

Penzion Labyrint se nachází přímo v centru, díky čemuž máte vše na dosah. Zároveň zaparkujete pouhých 150 metrů od hotelu na hlídaném parkovišti.

Krumlov
concierge

Které divadlo, restauraci či muzeum nesmím během svého pobytu vynechat? Nechte se inspirovat průvodcem Českého Krumlova, který pro Vás vytvořil náš concierge. Většinu doporučení jsme osobně vyzkoušeli a naši kolegové na recepci se Vám budou rádi věnovat, aby Váš pobyt byl co nejzajímavější a plný zážitků.