Nabídka Eventů


podzim 2023

Vážení partneři,

dovolujeme si obrátit se na Vás s nabídkou na uspořádání exkluzivních podzimních akcí v rámci portfolia hotelů a restaurací skupiny Collection Hospitality. Inspirujte se pestrými možnostmi v regionech jižních a středních Čech, které Vám představíme na několika následujících stránkách.

Naše skupina působí v oblasti prémiového ubytování, gastronomie a výjimečných eventů. Nejlepší lokality, unikátní architekturu a dokonalý design – to vše u nás naleznete společně se špičkovou kvalitou našich služeb. Ať už plánujete konferenci, teambuilding nebo byste rádi vyzkoušeli zážitkovou gastronomii v jedinečném prostředí, jsme připraveni pro Vás vytvořit nabídku na míru Vašim požadavkům a postarat se o Vaši spokojenost.

Prosím obracejte se s Vašimi poptávkami přímo na můj e-mail: tuma@collectionhospitality.com
nebo tel.:
+420 606 644 677.

Těším se na naši spolupráci.

S pozdravem
Pavel Tůma
Director of Sales & Marketing

Collection Hospitality s.r.o.

Molo Lipno Resort


Naše nabídka pro Vás

Zážitkové večeře v MOLO Restaurantu, který se nachází přímo na nejdelším mole ve střední Evropě. Doporučujeme Vám degustační menu z české nebo mezinárodní kuchyně o třech nebo pěti chodech s nabídkou vinného párování. Kapacita restaurace je 60 osob s možností exkluzivní rezervace. Cena od 1 090 Kč na osobu.

Chef's Table s Davidem Šaškem – unikátní zážitek, při kterém si můžete vychutnat originální kreace našeho šéfkuchaře, který bude osobně Vaším hostitelem a průvodcem celého večera. Nabídka termínů i kapacita je velmi omezena, proto nás prosím neváhejte co nejdříve kontaktovat. Cena od 3 000 Kč na osobu vč. vinného párování.

Společenské akce a večeře v ležérněji pojatém MOLO Bistru, jehož nabídka je zaměřená na kvalitu a čerstvost po celý den s využitím regionálních surovin. Kapacita Bistra je 50 osob a až 50 osob ve venkovní zimní terase, možnost exkluzivní rezervace.

Ochutnávka originálních řemeslných dezertů v Cafe du Lac – moderní francouzská cukrařina od týmu pod vedením Michaely Fürstové v designově odvážném interiéru. Atmosféru si také můžete zpestřit sklenkou vynikajícího šampaňského. Kapacita Cafe du Lac je 30 osob, možno propojit se sousedním Bistrem.

Rádi pro Vás zajistíme doprovodné služby – živou hudbu, DJ, degustace vína nebo prémiových destilátů a květinovou výzdobu.

Ubytování

Zajistíme pro Vás ubytování v našich hotelech v Českém Krumlově od 2 490 Kč za pokoj a noc – v Bellevue Hotelu Český Krumlov nebo Boutique Hotelu Villa Beatika. V případě Vašeho zájmu o ubytování přímo na Lipně Vám můžeme doporučit některý ze spolupracujících hotelů v docházkové vzdálenosti.

Výjimečný projekt na břehu Lipna, který Vám učaruje svou architekturou, standardem služeb a špičkovou gastronomií pod vedením našeho šéfkuchaře Davida Šaška. Naleznete zde unikátní designové prostředí s krásnými výhledy na jezero.

Bellevue Hotel Český Krumlov


Čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo v historickém centru města v části Latrán a v těsné blízkosti českokrumlovského zámku. Je znám svou jedinečnou atmosférou, kterou doplňují vysoce nadstandardní služby. Díky tomu je Bellevue ideálním místem pro pořádání celé řady aktivit, jako jsou firemní akce, konference a semináře.

Naše nabídka pro Vás

Konferenční služby – k dispozici jsou pro Vás dvě konferenční místnosti s plným denním světlem: Latrán s kapacitou až 75 osob a Rosenberg s kapacitou až 25 osob. Samozřejmostí je moderní technické vybavení a vysokorychlostní WiFi připojení. Zajistíme pro Vás veškeré občerstvení – kávové přestávky od 270 Kč na osobu a obědy od 690 Kč na osobu. Pronájem místnosti již od 2 500 Kč za půl dne.

Společenské akce a večeře v naší restauraci Le Jardin a vinném sklepě až pro 50 osob. Vychutnejte si to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně. Ve spolupráci s naším šéfkuchařem Davidem Šaškem jsme pro Vás připravili pestrou gastronomickou nabídku v podobě menu v ceně od 890 Kč na osobu nebo v podobě bufetu v ceně od 1 290 Kč na osobu.

Rádi pro Vás zajistíme doprovodné služby – živou hudbu, DJ, degustace vína nebo prémiových destilátů a květinovou výzdobu.

Ubytování

Bellevue Hotel Český Krumlov nabízí pohodlné ubytování v 65 dvoulůžkových pokojích a apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a kosmetikou L ́Occitane, satelitní TV, minibarem, sejfem a pracovním stolem. V prostornějších pokojích Deluxe a v apartmá mají hosté navíc k dispozici kávovary Nespresso.

Ceny ubytování od 2 490 Kč za pokoj a noc vč. snídaně.

Boutique Hotel Villa Beatika


Naše nabídka pro Vás

Pro Vaši výjimečnou firemní akci Vám nabízíme exkluzivní pronájem luxusního butikového hotelu, který se nachází v moderně rekonstruované prvorepublikové vile s krásnou zahradou, v bezprostřední blízkosti historického centra a s úžasnými výhledy na město i zámek.

Pohodlné a prostorné pokoje jsou pojmenovány podle světových rockových hvězd a každý z nich se vyznačuje svým jedinečným designem. Celková ubytovací kapacita je 10 pokojů a 22 lůžek.

Hosté mají k dispozici vlastní uzavřené parkoviště pro 8 osobních automobilů. Součástí hotelu je rovněž jedinečný prostor Villa Café s mnoha možnostmi využití. Zde pro Vás rádi zajistíme catering dle Vašeho přání i doprovodný program.

Cena pronájmu celého hotelu od 60 000 Kč za noc.

Prosíme kontaktujte nás pro speciální nabídku na míru Vašim požadavkům.

Prvorepubliková vila z roku 1932 nacházející se na vyvýšenině nad starým městem v klidné obytné čtvrti na okraji parku, jen pár minut chůze od centra Českého Krumlova. V roce 2013 byla kompletně zrenovována, nyní nabízí 10 prostorných, klimatizovaných, individuálně zařízených pokojů ve stylu předních hudebních hvězd.

Bellevue Hotel Benešov


Čtyřhvězdičkový designový hotel se nachází přímo v centru Benešova, v památkově chráněné části Karlov, a tvoří jej ojedinělý komplex citlivě rekonstruovaných historických budov a moderní dostavby. Kvalita poskytovaných služeb i náš osobní přístup zajistí, že Vaše akce bude výjimečným zážitkem pro Vás, Vaše kolegy i obchodní partnery.

Naše nabídka pro Vás

Konferenční služby – k dispozici jsou pro Vás dvě konferenční místnosti s denním světlem: Kaplický s kapacitou až 50 osob a Lábus s kapacitou až 30 osob. Obě místnosti mají moderní technické vybavení a vysokorychlostní WiFi připojení. Zajistíme pro Vás veškeré občerstvení – kávové přestávky od 190 Kč na osobu a obědy od 490 Kč na osobu. Pronájem místnosti již od 3 500 Kč za půl dne.

Společenské akce a večeře v naší restauraci Na Karlově až pro 50 osob, případně v konferenční místnosti Kaplický až pro 40 osob. Vychutnejte si to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně. Připravili jsme pro Vás pestrou gastronomickou nabídku v podobě menu v ceně od 790 Kč na osobu nebo v podobě bufetu v ceně od 990 Kč na osobu. Rádi pro Vás zajistíme doprovodné služby – živou hudbu, DJ, degustace vína nebo prémiových destilátů a květinovou výzdobu.

Ubytování

Bellevue Hotel Benešov nabízí pohodlné ubytování v 27 designových dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje mají dřevěné podlahy a jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC a kosmetikou L ́Occitane, satelitní TV, minibarem, Nespresso kávovarem, sejfem a pracovním stolem.

Ceny ubytování od 2 390 Kč za pokoj a noc vč. snídaně.